Medarbejdere i skoleoplæringscenteret

 

Ledelsen

Jakob Tønsberg Pilgaard
Uddannelseschef
Konstruktion, produktion og biler
Flytekniker
Lastvognsmekaniker
Personvognsmekaniker
Gitte Posborg Andersen
Afdelingsleder
Marie Lyhne Kousholt
Lærepladskoordinator
Marlene Landbo
Projektleder

Support-team +45 7250 5775

Line Klitgaard Rise
Administrativ medarbejder
Linette le Maire Jelswig
Projektkoordinator
Nadia Tina Mikkelsen
Administrativ medarbejder
Tine Mariann Poulsen
Administrativ medarbejder

Virksomhedskonsulenter

Anja Lundstrøm Grønhøj
Virksomhedskonsulent
Murer
Flytekniker
Bygningsmaler
Annette Schou Christensen
Virksomhedskonsulent
Gastronom
Ernæringsassistent
Carsten Kristiansen
Virksomhedskonsulent
Grafisk tekniker
Charlotte Schøn
Virksomhedskonsulent
Vvs-energiuddannelsen
Dorthe Haaning
Virksomhedskonsulent
Kosmetiker
Tandklinikassistent
Helle Venneberg Sørensen
Virksomhedskonsulent
Landbrugsuddannelsen
Dyrepasser
Anlægsgartner
Greenkeeper/groundsman
Henry Purkær
Virksomhedskonsulent
Gourmetslagter
Bager og konditor
Tjener
Receptionist
Jytte Margrethe Dannevig
Virksomhedskonsulent
Lastvognsmekaniker
Personvognsmekaniker
Automatik- og proces
Industrioperatør
Kim Søgaard Nielsen
Virksomhedskonsulent
Smed
Industritekniker
Teknisk designer
Majbritt Skovgaard Laursen
Virksomhedskonsulent
It-supporter
Datatekniker
Marianne Sønderby Poulsen
Virksomhedskonsulent
Mediegrafiker
Kompositoperatør
Morten René Pedersen
Salgs- og forretningsudvikler
Maskin- og Industriteknik, CNC, Svejsecertificering, Cad-kurser
Paul Archard Heide
Virksomhedskonsulent
Tømrer
Peter Fly
Virksomhedskonsulent
Elektriker
Tina Hillgren
Virksomhedskonsulent
Frisør

Skoleoplæringsinstruktører

Bygningsmaler

Tom Damsgaard
Skoleoplæringsinstruktør

Data

Lars Kold
Skoleoplæringsinstruktør
Thomas Vestergaard
Skoleoplæringsinstruktør

Elektriker / automatik og proces / industrioperatør

Asbjørn Erik Lund Frandsen
Skoleoplæringsinstruktør
Henrik Møller Jakobsen
Skoleoplæringsinstruktør
Thomas Lund
Skoleoplæringsinstruktør
Thomas Klemmesen Givelgaard
Skoleoplæringsinstruktør

Gastronom, Gourmetslagter, Smørrebrød og catering, Ernæringsassistent

Helle Andersen
Kantineassistent

Frisør

Dorthe Frydendahl Mozart
Skoleoplæringsinstruktør
Helle Gregersen
Skoleoplæringsinstruktør

Grafisk tekniker

Gabriele Ingeborg Schopfer
Skoleoplæringsinstruktør

Industritekniker

Bo Steen Christensen
Skoleoplæringsinstruktør
Mads Westergaard Wood
Skoleoplæringsinstruktør

Kosmetiker

Linette Damsgaard Jensen
Skoleoplæringsinstruktør

Mediegrafiker SKP

Henrik Knudsen
Skoleoplæringsinstruktør

Murer

Thomas Nørgaard Christensen
Skoleoplæringsinstruktør

Personvognsmekaniker, Lastvognsmekaniker

Anders Kjær
Skoleoplæringsinstruktør
Jimmy Rene König Knudsen
Skoleoplæringsinstruktør
Teddy Thomsen
Skoleoplæringsinstruktør

Smed

Bo Steen Christensen
Skoleoplæringsinstruktør
Mads Westergaard Wood
Skoleoplæringsinstruktør

 Teknisk designer

Jørgen Verner Væver
Skoleoplæringsinstruktør

Tømrer

Claus Theil Andersen
Skoleoplæringsinstruktør
Kim Møller
Skoleoplæringsinstruktør
Peter Kjær
Skoleoplæringsinstruktør

VVS 

Anders Kjær
Skoleoplæringsinstruktør

Uddannelseskontoret

Linette le Maire Jelswig
Projektkoordinator